Čo sa dialo na workshope o námietkach?

Publikované v kategórii Námietky od dňa 10. augusta 2016 žiadny komentár

Koncom júla (28.7.2016) sa konal 1.letný worskhop pre predajcov na tému Sebaobrana pri námietkach. Spolu nás bolo 22 plus moja maličkosť 🙂

Workshop o námietkach_7

 

Užili sme si ho pod holým nebom v príjemnom prostredí parku reštaurácie ESO vo Vlčkovciach. Aj keď nám na pár minút cez obed zapršalo, nedali sme sa odradiť a počasie nakoniec pochopilo, že sa nám musí podriadiť :))

Workshop o námietkach 2016_2

Poobede nám robili spoločnosť aj malí lezúni, ktorí nám občas liezli doslova pár centimetrov ponad hlavy.

Workshop o námietkach-4

Workshop o námietkách 2016_1

Okrem samotného obsahu sme si nakoniec vychutnali aj výbornú čokoládovú tortu.

Workshop o námietkach_5

Tu je zopár hodnotení od účastníkov:

„Školenie sa mi veľmi páčilo. Najmä zmena, že to bolo vonku a v krásnom prostredí. Bola uvoľnenejšia atmosféra. Tak isto som rada, že sme si prešli všetky najčastejšie typy námietok, ktoré v jednom kuse počúvame.“  (N.Čvirigová, CSM s.r.o.)

„Mám z toho pozitívne pocity. Budem skúšať iné techniky komunikácie a ináč reagovať na námietky a budem skúšať vaše rady v praxi.“ (N.Rykulska, vydavateľstvo EUROSTAV)

„Nová chuť zvládať obchodné jednania.“ (F.Juza, Interiér štúdio s.r.o.)

Workshop o námietkach_6

„Nakopnutie k ďalšej práci a využívanie metód uzatvárania obchodu pri zvládaní námietok klientov.“ (M.Bakay, ise s.r.o.)

„Absolvoval som už aj iné vaše školenia a boli mi prínosom… Výborný 1.Open-air workshop, príjemná atmosféra, chutná torta :)“ (J.Ďurich, SEPS a.s.)

„Super, vyšlo to na výbornú… Pre nás dôležité opäť spoločné stretnutie skupiny ľudí riešiacich podobné problémové situácie a ich precvičenie si. Mám pocit, že každé vaše školenie má hlavu a pätu a hlavne podané ľudskou rečou, čo mi je veľmi blízke.“ (A.Pidí, A-MONT s.r.o.)

„Nápady ako zdolávať námietky. Poznámky mám, využijem v praxi…“ (L.Šomšáková, LYONESS)

Prvý ročník je úspešne za nami, verím že sa uvidíme aj v ďalšom ročníku 🙂

13 znakov, ktoré odlišujú najlepších predajcov
od tých priemerných...

Chcete viac tipov na zvýšenie predaja?
Zaregistrujte sa! S registráciou vám ZDARMA zašlem aj e-book v hodnote 9,90 €: “13 znakov, ktoré odlišujú najlepších predajcov od tých priemerných... ” Dozviete sa v ňom, čo vám ešte chýba k tomu, aby ste predávali ako špičkový obchodník 🙂 Odber noviniek môžete kedykoľvek odvolať. Registrácia je zdarma.13 znakov, ktoré odlišujú najlepších predajcov
od tých priemerných...

Facebook komentáre

komentárov

Štítky:

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *