Slávnostný krst knihy „Tajomstvá uzatvárania predaja“

Publikované v kategórii Uzatváranie predaja od dňa 2. marca 2012 2 komentáre

Tak, včera 1.3.2012, sme slávnostne pokrstili knihu Tamása Kaszu „Tajomstvá uzatváranie predaja“! V priestoroch vinárstva Mrva&Stanko pri Trnave sa stretlo okolo 60 hostí – klientov, obchodných partnerov a priateľov. Krstu sa zúčastnil aj sám autor (na obrázku vľavo).

Knihu pokrstil pán Václav Novotný (vpravo), spoločník firmy Success Consulting, s.r.o., ktorá knihu vydala. Okrem autora mali krátky príhovor aj pán Žák, spolumajiteľ firmy Success Consulting, s.r.o. a iniciátor tohto projektu a aj moja maličkosť (spolupracoval som na preklade a napísal som do knihy niekoľko komentárov).

Tamás povedal príbeh, ako táto kniha vznikla – o svojich začiatkoch, keď sa ako obchodník doslova pretĺkal, cez dlhé roky štúdia, pokusov a omylov, až po vytvorenie stratégie predaja, o ktorej píše vo svojej knihe. Spomenul, že pre mnohých jeho klientov, ktorí túto knihu čítali, to znamenalo zdvojnásobenie príjmu

Súčasťou programu bola aj ochutnávka vín a prehliadka priestorov, kde sa víno vyrába. Naozaj výborný zážitok! K záveru Tamás slávnostne rozkrojil tortu v tvare pokrstenej knihy.

Mnohí účastníci krstu si priamo na mieste zakúpili výtlačok knihy, do ktorej im autor dal aj vlastnoručné venovanie. Prajem knižke „Tajomstvá uzatvárania predaja“ veľa úspechov a jej čitateľom veľa uzatvorených obchodov!!!

——————————————————–
Nie ste ešte zaregistrovaní na odber nových článkov? Zaregistrujte sa! Súčasne s registráciou získate ZDARMA e-book: „7 princípov úspešného predaja“. Okrem toho ďalšie tipy na zlepšenie predaja, zasielané iba registro- vaným čitateľom. (Registrácia je zdarma.)

13 znakov, ktoré odlišujú najlepších predajcov
od tých priemerných...

Chcete viac tipov na zvýšenie predaja?
Zaregistrujte sa! S registráciou vám ZDARMA zašlem aj e-book v hodnote 9,90 €: “13 znakov, ktoré odlišujú najlepších predajcov od tých priemerných... ” Dozviete sa v ňom, čo vám ešte chýba k tomu, aby ste predávali ako špičkový obchodník 🙂 Odber noviniek môžete kedykoľvek odvolať. Registrácia je zdarma.13 znakov, ktoré odlišujú najlepších predajcov
od tých priemerných...

Facebook komentáre

komentárov

Komentáre (2)

Trackback URL | Comments RSS Feed

  1. Martin Mažár píše:

    Knihu si určite kúpim. Teším sa každej knihe z oblasti predajných techník.

  2. Peter Sasín píše:

    Kniha mi došla, ďakujem za bleskovú zásielku. Martin, držím Vám palce, nech sa výborne predáva a tiež, nech rady a tipy v nej čo najviac čitateľom pomôžu pri ich predaji.
    Peter Sasín

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *