Knihy o predaji

Príručka: „Ako byť hviezdou v predajni“

Praktická príručka predaja pre maloobchodné predajne.

V dnešnej dobe už nestačí, aby predavač iba ochotne „obsluhoval“. Ak vo vašej predajni aktívne nevediete a neovplyvňujete zákazníka počas jeho nákupu, pripravujete sami seba o tržby a zisk, ktorý by ste mohli iným, vhodnejším spôsobom predaja vytvoriť.


Príručka obsahuje všetky techniky a „fígle“ predajného rozhovoru – od pozdravu až po cinknutie pokladne. Po lopate vám vysvetlí všetky potrebné postupy, tak aby ste dokázali:

• premeniť väčší počet návštevníkov predajne na platiacich zákazníkov,
• zvýšiť priemernú tržbu na jeden nákup,
• vytvoriť lojálnych zákazníkov, ktorí sa k vám budú radi vracať.

Zhrnul som v nej moje viac ako 20-ročné skúsenosti s predajom. Je to jediná príručka špecializovaná na maloobchodný predaj na českom a slovenskom trhu, ktorá poskytuje detailný návod ako komunikovať s návštevníkmi predajne vo všetkých bežných situáciách.

Okrem návodov a techník predaja obsahuje aj praktické cvičenia, ktoré vám pomôžu ľahšie ju preniesť do praxe a vymačkať z nej maximum 🙂

Hádam aj preto ju najväčšia sieť elektro-predajní na Slovensku zaradila do vzdelávacieho programu pre svojich predajcov. Ďalšia sieť predajní s domácimi potrebami ju tiež zakúpila pre všetkých svojich predavačov.

Keď zhodnotím knihu ako celok, tak v prvom rade sa mi páči, že sú to veci z praxe, ľahko pochopiteľné a realizovateľné, žiadna vedecká štúdia ani štatistika… Vo vašej knihe ma zaujali hlavne krízové situácie, zvládanie námietok a v podstate celá kapitola, pretože si myslím, že to je jedna z častí, kde mnoho predajcov zlyháva.“ (Lucia Iľašová, Panta Rhei)

Chcete si ju najprv prelistovať? Nech sa páči!

Stiahnuť ukážku ZDARMA:

Po kliknutí na tlačidlo sa vám otvorí ukážka vo formáte PDF a na e-mail dostanete link na stiahnutie.

We respect your email privacy


Rozsah: 103 strán

Formát: 24×17 cm (praktická, pevná špirálová väzba)

Cena: 33 €+ 2,90 € poštovné a balné (vrátane DPH)

Na sklade: ÁNO


„Čo sa príručky samotnej týka, mňa úplne dostalo, do akých podrobností ste dokázali rozviesť jednotlivé predajné kroky. Vidieť, že je to z praxe, preto je príručka veľmi autentická…“ (A.Bonková, fashion) 

„Ďakujem za skvelú knihu. Som predavačkou už 30 rokov, ale táto kniha je pre mňa výzva. Fakt super. Skvelo, zrozumiteľne napísaná… Určite chcem vaše metódy používať, včera som začala a nádherne sa mi predávalo. Som rada, že som na vás natrafila. Úžasne to funguje a som nabitá takou energiou z vašich rád 😉 (K.Hadbávna, JYSK)


P.S. Ak vlastníte viacero predajní, viem pre vás urobiť uzavreté tréningové školenie, kde váš personál naučím používať techniky popísané v tejto Príručke. Kontaktujte ma!

Takéto školenia som robil už pre predajne s odevami, sedačkami a nábytkom, záhradným sortimentom, bio-potravinami, železiarskym tovarom, elektro, včelárskymi potrebami, vstavanými skriňami, luxusným spodným prádlom atď.