Knihy o predaji

Príručka: „Ako byť hviezdou v predajni“

Praktická príručka predaja pre kamenné predajne.

V dnešnej dobe už nestačí, aby predavač iba ochotne „obsluhoval“! Ak vo vašej predajni aktívne nevediete a neovplyvňujete zákazníka počas jeho nákupu, pripravujete sami seba o tržby a zisk, ktorý by ste mohli iným, vhodnejším spôsobom vytvoriť.

V dnešnom boji o každého jedného zákazníka (okrem kamenných predajní sú vašimi konkurentmi aj e-shopy, ktoré si ukrajujú stále väčší kus koláča) je to práve nákupný zážitok, ktorý spôsobuje rozdiel. Jeho súčasťou je aj to, ako s klientom komunikuje personál predajne. Či zákazník minie svoje peniaze u vás alebo u konkurencie do veľkej miery závisí práve od prístupu predavačov.

Táto príručka obsahuje všetky techniky a „fígle“ predajného rozhovoru – od pozdravu až po cinknutie pokladne. Po lopate vám vysvetlí všetky potrebné postupy, tak aby ste dokázali:

• premeniť väčší počet návštevníkov predajne na platiacich zákazníkov,
• zvýšiť priemernú tržbu na jeden nákup,
• vytvoriť lojálnych zákazníkov, ktorí sa k vám budú radi vracať.

Páči sa vám táto predstava? Kúpte si a začnite používať túto príručku!

Zhrnul som v nej moje viac ako 20-ročné skúsenosti s predajom. Je to jediná príručka špecializovaná na maloobchodný predaj na českom a slovenskom trhu. (Hádam aj preto, ju jedna veľká sieť predajní s elektrospotrebičmi na Slovensku zaradila do svojho interného programu vzdelávania pre svojich predavačov.)

Okrem návodov a techník predaja obsahuje aj úlohy a praktické cvičenia, ktoré vám a vašim predavačom pomôžu lepšie ju aplikovať do praxe a vymačkať z nej maximum 🙂


Rozsah: 103 strán

Formát: 24×17 cm (špirálová väzba)

Cena: 33 eur + 2,90 eur poštovné a balné (vrátane DPH)

Pri odbere viac ks množstevná zľava (na vyžiadanie).

Dostupnosť: VYPREDANÉ

Ak máte o príručku záujem, stlačte žlté tlačidlo „Mám záujem“ a napíšte mi prosím váš kontakt. Keď bude príručka znovu dostupná, budem vás prednostne informovať.


P.S. Ak vlastníte viacero predajní, viem pre vás urobiť uzavreté tréningové školenie, kde váš personál naučím používať techniky popísané v tejto Príručke. Kontaktujte ma!