Knihy o predaji

Príručka: „Ako byť hviezdou v predajni“

Praktická príručka predaja pre maloobchodné predajne.

V dnešnej dobe už nestačí, aby predavač iba ochotne „obsluhoval“. Ak vo vašej predajni aktívne nevediete a neovplyvňujete zákazníka počas jeho nákupu, pripravujete sami seba o tržby a zisk, ktorý by ste mohli iným, vhodnejším spôsobom predaja vytvoriť.


Príručka obsahuje všetky techniky a „fígle“ predajného rozhovoru – od pozdravu až po cinknutie pokladne. Po lopate vám vysvetlí všetky potrebné postupy, tak aby ste dokázali:

• premeniť väčší počet návštevníkov predajne na platiacich zákazníkov,
• zvýšiť priemernú tržbu na jeden nákup,
• vytvoriť lojálnych zákazníkov, ktorí sa k vám budú radi vracať.

Zhrnul som v nej moje viac ako 20-ročné skúsenosti s predajom. Je to jediná príručka špecializovaná na maloobchodný predaj na českom a slovenskom trhu, ktorá poskytuje detailný návod ako komunikovať s návštevníkmi predajne vo všetkých bežných situáciách.

Okrem návodov a techník predaja obsahuje aj praktické cvičenia, ktoré vám pomôžu ľahšie ju preniesť do praxe a vymačkať z nej maximum 🙂

Hádam aj preto ju najväčšia sieť elektro-predajní na Slovensku zaradila do vzdelávacieho programu pre svojich predajcov. Ďalšia sieť predajní s domácimi potrebami ju tiež zakúpila pre všetkých svojich predavačov.

Keď zhodnotím knihu ako celok, tak v prvom rade sa mi páči, že sú to veci z praxe, ľahko pochopiteľné a realizovateľné, žiadna vedecká štúdia ani štatistika… Vo vašej knihe ma zaujali hlavne krízové situácie, zvládanie námietok a v podstate celá kapitola, pretože si myslím, že to je jedna z častí, kde mnoho predajcov zlyháva.“ (Lucia Iľašová, Panta Rhei)

Chcete si ju najprv prelistovať? Nech sa páči!

Stiahnuť ukážku ZDARMA:

Po kliknutí na tlačidlo sa vám otvorí ukážka vo formáte PDF a na e-mail dostanete link na stiahnutie.

We respect your email privacy


Rozsah: 103 strán

Formát: 24×17 cm (praktická, pevná špirálová väzba)

Cena: 33 €+ 2,90 € poštovné a balné (vrátane DPH)

Pri kúpe 4 ks získate 1 ks zdarma.

Odber nad 20 ks: cena dohodou

„Čo sa príručky samotnej týka, mňa úplne dostalo, do akých podrobností ste dokázali rozviesť jednotlivé predajné kroky. Vidieť, že je to z praxe, preto je príručka veľmi autentická…“ (A.Bonková, fashion) 


P.S. Ak vlastníte viacero predajní, viem pre vás urobiť uzavreté tréningové školenie, kde váš personál naučím používať techniky popísané v tejto Príručke. Kontaktujte ma!

Takéto školenia som robil už pre predajne s odevami, sedačkami a nábytkom, záhradným sortimentom, bio-potravinami, železiarskym tovarom, elektro, včelárskymi potrebami, vstavanými skriňami, luxusným spodným prádlom atď.